Atlantic School Київ

Ліцей Атлантика – приватний ліцензований заклад зі спеціалізацією англійська мова та математика

Про нас

Наш підхід у навчанні

Підхід у навчанні Школи Атлантика

Наш підхід

Наші вчителі

Вчителі Школи Атлантика

Вчителі

Наша історія

Вперше наш заклад відкрив двері у 2016 році у Києві.
За кілька років невеличка початкова школа перетворилася на заклад, який навчає дітей у філіях Києва, Козина (Конча-Заспа) та у різних куточках світу онлайн.

 

У вересні 2022 року Атлантика отримала освітній статус ліцею зі спеціалізацією англійська та математика. І тепер у нас навчаються діти за повним навчальним циклом, від першого до одиннадятого класів. Ліцей працює очно, дистанційно та за екстернатною формами навчання.

Наші принципи

Наш головний принцип – навчати дитину цікавим та потрібним вже сьогодні знанням. Індивідуальний підхід у навчанні, з увагою до потреб та особливостей дитини, відрізняє нас від більшості закладів.

 

У нашій команді понад вісімдесят сучасних професійних освітян включно з носіями англійської, які послуговуються найкращими освітніми практиками країн Західної Європи та США.

 

Від самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Школа Атлантика стала учасницею гуманітарного проєкту “Школа без стін”, ініційованого ГО “Смарт Освіта”. Ми організували онлайн навчання для ста пятдесяти українських школярів, серед яких і ті, чиї школи і домівки зруйновані, дехто втратив батьків. “Школа без стін” надихнула нас на волонтерську діяльність та пошук стипендій, щоб надати можливість навчатися у наших закладах обдарованим та мотивованим дітям.

 

Наші освітяни безперервно навчають дітей, незважаючи на відсутність електрики, тепла та постійні повітряні тривоги.

Про нас

Ми створюємо навчальне середовище, яке поєднує знання, дозвілля та психологічний комфорт.

Саме тому у ліцеї Атлантика діти навчаються із задоволенням.

 

А завдання наших освітян – допомогти дитині розкрити та розвинути свої таланти. У навчальному процесі ми поєднуємо сучасне бачення розвитку світу та формування дитячого інтелекту за допомогою практичних знань з математики, науки, географії, лінгвістики, арту, логіки, історії, культурології, мистецтва.

Наші цінності

Особистісний підхід до дитини

У ставленні до себе, у спілкуванні, у навчальному процесі дитина відчуває комфортно і на рівних, знає, що її думка важлива для педагогів та друзів.

Мотивація учнів

Завдання вчителя не лише викласти матеріал зрозумілою мовою, а провести заняття так, щоб заохотити дитину більш глибоко зануритися у проблематику через дослідження. Ми переконані, що висока мотивація до навчання, це ресурс, який безпосередньо залежить від дорослих.

Збалансований розвиток емоційного інтелекту

Розвиток емоційного інтелекту є важливою складовою успіху дітей у майбутньому. В школі Атлантика ми багато уваги приділяємо формуванню соціальних навичок наших учнів та особистісному розвитку.

Екосвідомість

Ми розуміємо виклики сучасного глобального світу. Саме тому, вислів « Моя планета- мій дім» наші студенти сприймають з повним усвідомленням і відповідальністю. Вчителі Атлантики показують дітям красу світу і природи, знайомлять їх з унікальними ресурсами нашої планети, вчать любити і дбати про середовище, в якому вони живуть.Розвиток екологічної свідомості дітей закладений в основу багатьох занять в нашому ліцеї. Адже саме такий підхід допоможе нам виховати покоління нових людей, які змінюють світ на краще.

Напрями роботи

Підготовка до школи (grade K)

5-6 років

Про програму

Початкова школа

1-4 клас

Про програму

Середня школа

5-9 клас

Про програму

Старша школа

10-11 клас

Про програму

300 +

випускників

73

педагоги

390

учнів навчається
протягом року

Комунікація з батьками

Упродовж року ми широко інформуємо батьків про навчальний процес дитини через індивідуальний зріз зокрема за допомогою різних каналів (підсумкові листи, спільні/індивідуальні зустрічі, телеграм групи).

Інформаційні листи

Нам важливо, щоб батьки були завжди поінформовані щодо навчального процесу їхніх дітей. Тому ми регулярно надсилаємо електронні листи на пошту усім батькам, в яких коротко зазначається, що дітки вивчали протягом тижня/місяця з певного предмету.

Індивідуальні зустрічі з батьками

Кілька разів на рік куратор класу та вчителі-предметники зустрічаються з батьками для того, щоб обговорити особисті досягнення та динаміку навчання дитини.

Індивідуальні зустрічі з кураторами

Куратори із задоволенням зустрінуться з батьками (у заздалегідь запланований час) та нададуть інформацію, яка стосується навчальних, організаційних та поведінкових питань дитини.

Ліцензія

Ми – ліцензований навчальний заклад.

Позиціонуємо себе як білінгвальна школа – навчання у нас відбувається двома мовами. Дитина не лише вивчає іноземну мову, а здобуває інформацію цією мовою.

Онлайн Школа англійської мови AtlanticSсhool