Приватна школа з англомовним спрямуванням – Atlantic School Київ

Ми створюємо таке середовище, щоб навчання в школі було цікавим та пізнавальним для дитячого сприйняття. Діти з радістю відвідують школу, де активно залучений креативний підхід, критичне мислення, логіка та проєктне навчання, і відповідно, демонструють гарні результати.

В Atlantic School ми орієнтуємося на такі цінності як інноваційність, екосвідомість, креативну складову. Ми поєднуємо в навчальному процесі сучасне бачення розвитку світу та формування дитячого інтелекту за допомогою цікавих знань з математики, науки, географії, лінгвістики, арту, логіки, історії, культурології, мистецтва.

Ми дотримуємося особистісного підходу до дитини. У ставленні до себе, у спілкуванні, у навчальному процесі дитина себе відчуває комфортно і на рівних, знає, що її думка важлива для педагогів та друзів.

 

Академічні програми

Поєднання якісної україномовної та англомовної програми визначає особливість Atlantic School. В середньому 60% складають україномовні предмети та 40% предмети, що викладаються англійською мовами.

Ми активно застосовуємо досвід успішних в освітній сфері країн – це Фінляндія, США, Польща, Нідерланди, країни Балтики. Всі ці країни об’єднує одна мета – навчання дитини має бути цікавим, сучасним та зрозумілим дитині. Іншими словами – знання засвоюються оптимально, якщо дитина бере активну участь у навчальному процесі та якщо знання чітко розраховані на рівень сприйняття дитини з врахуванням індивідуальних потреб та особливостей.

У процесі розробки освітньої програми та презентації знань, ми керуємося методиками, які посилюють ефективність засвоєння знань. Ці методики охоплюють проєктний та міждисциплінарний підхід, креативну складову, критичне мислення, моделювання знань та проєктування їх у практичну площину.

Українська програма

Українська програма формується за проєктний підходом, який розкриває матеріал таким чином, щоб дитині було цікаво навчатися та отримувати нові знання. За кінцеві цілі кожного року маємо загальноосвітні стандарти, затверджені МОН України. Своєю чергою ми створюємо…

Англомовна програма

Вільне володіння англійською мовою в умовах глобалізаційних процесів у світі на сьогодні є такою ж необхідністю для сучасної людини як і володіння комп’ютером чи керування авто. Тому наш заклад дає такі знання, щоб дитина вільно володіла мовою та отримувала систематичне …

Українська програма

Українська програма формується за проєктний підходом, який розкриває матеріал таким чином, щоб дитині було цікаво навчатися та отримувати нові знання. За кінцеві цілі кожного року маємо загальноосвітні стандарти, затверджені МОН України. Своєю чергою ми створюємо предметне наповнення таким чином, щоб дитину зацікавити в отриманні знань та пізнанні світу. Адже такі предмети як математика, наука про природу, основи фізики та хімії – є надзвичайно цікаві. Ми всі змалечку зустрічаємо їх у повсякденному житті (гасимо соду, коли випікаємо; спостерігаємо як підіймається рівень води, коли сідаємо у ванну; вдягаємося і помічаємо, як часом електризується одяг). Програма Atlantic School поєднує проєктний підхід, критичне мислення, моделювання знань на практиці, для того, щоб змалечку дитина уміла знайти пояснення на безліч питань, які у неї з’являються вже з народження.

Щодня у діток є комбіновані заняття з математики і логіки, читання та письма, природознавства, які викладає класний керівник вчитель початкових класів.

X . . .

Англомовна програма

Основними предметами англомовної програми є Language arts, Math and Logic, Social studies, World around us (Geography), STEM.

Вільне володіння англійською мовою в умовах глобалізаційних процесів у світі на сьогодні є такою ж необхідністю для сучасної людини як і володіння комп’ютером чи керування авто. Тому наш заклад дає такі знання, щоб дитина вільно володіла мовою та отримувала систематичне спілкування з носіями мови.

Англомовна програма впроваджується із залученням стандартів американської освітньої системи (Common core standards). У процесі опановування мовою ми вивчаємо весь спектр знань – читаємо, робимо презентації та проєкт, закріплюємо англійською матеріал, який дає українська програма. Діти вчаться читати, писати, спілкуватися та засвоювати математичні операції на рівні, наближеному до своїх ровесників у США. Ці предмети викладає носій мови та вчитель англійської мови.

X . . .

Предмети

Language arts

Math and logic

Social studies

World around us (Geography)

Заняття STEM

Art

Dance

Drama play

Ceramics

Індивідуальні заняття

Методика

Критичне
мислення
детальніше
Міждисциплінарний
підхід
детальніше
Проектний
підхід
детальніше
Креативний
підхід
детальніше

Портрет вчителя

Вчителі в Atlantic School – це сучасні фахівці, які розробляють та презентують на рівні, цікавому для сприйняття дитини знання, які формують інтелект, свідомість у сучасному глобалізованому світі. У складі Atlantic School працюють як українські освітяни, так і вчителі – носії мови із США, Великої Британії та Франції.

Вчитель в Аtlantic School орієнтується на індивідуальний підхід до кожного учня. Кожна дитина особлива і має різний стан готовності до сприйняття тієї чи іншої тематики, закладеної у програму. Тому вчитель виділяє зони, де студент потребує додаткового пояснення, розуміння і знаходить індивідуалізовані тактики та підходи, аби таких зон ставало дедалі менше.

– презентує матеріал таким чином, щоб викликати інтерес дитини до явища, події за принципом мінімум теорії – максимум наочних прикладів, дослідів, експериментів, спільних та самостійних проєктів.

– навчає дітей розрізняти факти та припущення і формувати власне бачення чи висновки за результатами опрацювання інформації. Завдання вчителя – заохотити дитину до процесу мислення і генерування власних висновків, які досягаються шляхом спільного обговорення, збору та аналізу інформації.

– робить все можливе, аби зміцнити впевненість у собі дитини аби забезпечити сприятливі умови для формування та розкриття особистості.

– сприяє розумінню, що варто покладатися на себе та свої набуті знання, не підглядати та не підказувати одне в одного. Не боятися висловлювати власну думку.

– систематично обговорює з дітьми ті чи інші ситуації, які виникають в колективі та навколо і разом виробляють правила поводження/спілкування в соціумі.

– допомагає зрозуміти, що помилки, це шлях до пізнання. Хто не робить помилок, той нічого не пробує і не досягає успіху.

Ліцензія

Ми – ліцензований навчальний заклад.

Позиціонуємо себе як білінгвальна школа – навчання у нас відбувається двома мовами. Дитина не лише вивчає іноземну мову, а здобуває інформацію цією мовою. 

Вступ до школи

Для вступу в нашу школу необхідно попередньо записатися на співбесіду, яка у комфортній для дитини формі дозволить визначити рівень знань та психологічну готовність до навчання.

Записатись на навчання

Ресурсний центр

Матеріали, з якими працюємо – це значна кількість різноманітних ресурсів, які застосовуються у початкових школах Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Канади. Більшість навчальних видань, посібників та книг замовляємо у США.Водночас у власному ресурсному центрі самостійно розробляємо планування занять та практичні унікальні матеріали у вигляді квестів, розвивальних інтерактивних ігор та ресурсів для використання під час пізнавальних проєктів. Розвивальні ігри, кольорові та приємні та дотик матеріали, аутентичні книжки допомагають зародити та зміцнити інтерес до знань. Усі ресурси адаптовані під вік дітей, власноруч зроблені та постійно оновлюються.

Події

 • Основна мета – отримати задоволення та позитивні емоції після свята. Ми даємо змогу діткам не лише поділитися з нашими батьками тим, що вони вивчили протягом семестру, проте презентувати себе та свої приховані таланти.
  Святкові концерти проходять у невимушеній формі, без завдання зайвого хвилювання діткам. Вистави, пісні та цікаві костюми – усе для того, щоб отримати лише теплі та приємні спогади під час святкування.

  Koncerti 1
  Koncerti 2
  Koncerti 3
  Koncerti 4
 • Ми шануємо та поважаємо свята не лише нашої країни, проте і країн мови, яких ми вивчаємо. Тому досить таки часто святкуємо такі івенти як : День Подяки, День Святого Патріка, Хелоуін і багато інших. Цікаві костюми, розважальні ігри та тематичні крафти – допомагають нам наблизитись до святкувань та традицій інших народів світу та розширити світогляд наших маленьких студентів.

  Tem Sv 1
  Tem Sv 2
  Tem Sv 3
  Tem Sv 4

Комунікація з батьками

Newsletters

Для нас дуже важливо, щоб батьки були завжди поінформовані щодо навчального процесу їхніх дітей. Тому ми надсилаємо електронні листи на пошту усім батькам, в яких коротко зазначається, що дітки вивчали протягом тижня/місяця з певного предмету.

Parent-Teacher Conference

Декілька разів на рік вчителі предметники та класний керівник зустрічаються з батьками для того, щоб обговорити персональні досягнення діток в певних галузях навчання

Personal Talk with the leading- teacher

Класні керівники із задоволенням поспілкуються з батьками (в заздалегідь запланований час) та нададуть інформацію щодо дисциплінарних та навчальних процесів кожної дитини окремо

Графік навчання та вартість

Atlantic School є школою повного дня з 4-х разовим харчуванням. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю, з 8.30 до 19.00.
З самого ранку у діток є можливість пограти, почитати цікаву книжку, поспілкуватися з однолітками або в індивідуальному форматі опрацювати з вчителем теми, що потребують додаткової уваги. Заняття у дітей розпочинаються о 9.00.
Графік навчання дає змогу батькам ефективно організувати свій робочий день у мегаполісі, діткам – максимально засвоювати навчальну програму без перевтоми.

Календар подій

«Повний день»
С 8:30 до 19:00 - 18 000 грн + 200грн / день харчування
«Короткий день»
З 8:30-15:10 – 16000+ 150грн/день харчування

Транспортування

transporting_image
ambition

Мета

Цікаво, активно, корисно та загадково занурити дітей у світ безпечних дослідів та пізнання оточуючого світу через експериментально – дослідницьку діяльність у повсякденному житті. Ми допоможемо спрямувати дитячу жагу до експериментів у корисне русло та доведемо, що дивовижне поруч!

transporting_image

Програма табору STEM та Еnglish club

Цього літа наш STEM табір поєднає відпочинок дітей із знайомством зі світом науки. Рухливі ігри на свіжому повітрі, змагання, конкурси, Інтелект студія, Наукова лабораторія  та  Англомовний клуб наповнить літо вашої дитини незабутніми враженнями. Сьогодні важко уявити наше життя без авто та телекомунікацій. Нас не дивують комп’ютери, а подорожі у космос вже не є фантастикою. А свого часу друк на папері, винайдення колеса, рентген, відкриття ефекту антибіотиків  стали цивілізаційним проривом. 

Кожен день нові винаходи

Кожного дня ми не лише разом досліджуватимемо цікаві історії винаходів. На окремих заняттях зі STEM ( Science, Technology, Engineering, Math)  кожна дитина відчує себе справжнісіньким винахідником та дослідником. У веселій формі ми робитимемо експерименти з хімії та фізики ( 10 занять на тиждень). Разом братимемо пробу на глюкозу у фруктах та овочах,  дізнаємося, скільки крохмалю у різних продуктах та зможемо створити власний індикатор для виявлення кислот або лугів. А ще конструюватимемо роботів, космічний корабель, катапульту, малюватимемо із солі драконів та будуватимемо з паперу хмарочоси. 

Інтенсиви Еnglish club

Інтенсив на Еnglish club за системою занурення поповнить словниковий запас дитини, систематизує нові знання з англійської і полегшить спілкування (15 занять на тиждень). Наші заняття вирізняються динамікою, яскравими проектами, американськими настільними іграми на закріплення матеріалу та розвиток логіки. Читання та обговорення книг в Reading club, перегляд англомовних пізнавальних та розважальних фільмів для дітей також є частиною літньої програми. 

ambition

Результат

Діти у подальшому зможуть вільно спілкуватися англійською у країні перебування під час подорожей, на навчанні, в аеропорту, на вокзалі, в ресторані чи музеї. Навчаться комунікувати на теми, цікаві іхнім одноліткам за кордоном. Та ще й до всього проведуть вам унікальну і неповторну екскурсію.

Чим діти займаються в таборі

Наша програма також наповнена руханками, спортивними заняттями, сучасними танцями, квестами, естафетами, конкурсами.
whatdoing_image
whatdoing_icon_1

PRODUCTION STUDIO

Ми зніматимемо
свої фільми

whatdoing_icon_2

CINEMA CLUB

Переглядатимемо мовою
оригіналу фільми

whatdoing_icon_3

LANGUAGE HUB

обговорюватимемо
переглянуте та прочитане

whatdoing_image
whatdoing_icon_1

DRAMA STUDIO

Робитимемо театральні
постановки

whatdoing_icon_2

Arts and Crafts Corner

Ліпитимемо із глини
унікальні інсталяції.

whatdoing_icon_3

ART SPACE

Створюватимемо шедеври
як Пікасо (жарт:-)

whatdoing_image
whatdoing_icon_1

ECO GREEN FACTORY

Як дати нове життя
непотрібним старим речам

whatdoing_icon_2

BEST CHEFS class

Чудова можливість
вчитися готувати

whatdoing_icon_3

SCIENCE LAB

Відповіді у походженні
природних явищ

curators_image

Команда кураторів

У таборі працює група педагогів – носіїв англійської мови та українських професійних освітян, які викладають англомовну програму у початковій школі Атлантика за системою занурення (immersion English program). Куратори початкових класів із чудовими ідеями та проєктами про походження різноманітних явищ допоможуть дітлахам підтримати академічний потенціал. Творчі, веселі та енергійні вчителів з хореографії, гімнастики, живопису, прикладного мистецтва, які часто подорожують світом, знайдуть можливість поділитися своїми враженнями у форматі своїх студій.

Безпека

Наш табір має окрему огороджену територію з цілодобовою охороною, члени нашої команди пройшли необхідне навчання щодо надання першої домедичної допомоги.

food_image

Харчування

Збалансоване, із значним вмістом фермерської органічної продукції. Ми – прихильники здорового харчування і дбаємо, аби діти харчувалися смачно, якісно і з дотриманням принципів здорового харчування. Співвідношення свіжих овочів, фруктів, цільнозернових культур щодо приготованих страв значне. Готуємо всі страви так, щоб вони були поживними та допомагали дітям підтримувати необхідний для їхнього віку рівень енергії.

value_image

Вартість перебування в Atlantic summer camp

Конча-Заспа, смт. Козин,

5000 грн. за одну зміну

(1 тиждень з понеділка до п’ятниці включно)

document_image

Документи для оформлення дитини в табір

 • Анкета з особистими даними
 • Копія свідоцтва про народження дитини
 • Медична довідка про стан здоров’я
 • Довідка про щеплення
Англійська On-Line