Головна > Он-лайн школа > Онлайн Школа англійської мови AtlanticSсhool

Онлайн Школа англійської мови AtlanticSсhool

Школа Атлантика пропонує онлайн заняття з англійської для дітей віком від 6 до 12 років.
Ми використовуємо для вивчення англійської скайп та онлайн платформу ZOOM.
Для закріплення домашніх завдань ми заводимо на кожну дитину екаунт у освітній онлайн платформі Teams

Наші заняття з англійської онлайн орієнтовані на те, щоб дитині було цікаво займатися. Ми не просто вивчаємо англійську мову. Під час занять діти поповнюють свої знання про світ, з географії, історії, науки, екології. А також ми вивчаємо теми, які цікавлять сучасних дітей.

Записатись

Мета занять:

  • збагатити словниковий запас на актуальні лексичні теми,
  • почати  говорити англійською вже з перших уроків,
  • зацікавити дитину процесом навчання через цікаву діяльність, проекти та ситуативні діалоги.

Професійні ліцензовані вчителі з англійської мови працюють за методом занурення в англомовне середовище. Заняття і спілкування проводяться виключно англійською мовою.

Основний акцент ми робимо на розвиток комунікативних навичок та розмовну англійську. Кожного заняття студенти вивчають нові слова і фрази та активно впроваджують їх в живе спілкування за допомогою діалогів та дискусій, формування запитань – відповідей з активною участю кожного.

Разом із лексикою ми даємо можливість нашим студентам вивчати і граматику в легкій комунікативній формі. Викладачі нашої онлайн школи англійської мови зможуть легко і доступно пояснити навіть найскладніші граматичні правила, а головне – навчити використовувати граматичні конструкції і звороти в мовленні.

Хочете, щоб ваша дитина заговорила англійською, вивчила відомі ідіоми та мовні вислови і дізналася, що таке ” mind maps” та  “grammar fireworks” тоді Вам до нас!!)