Програма школи білінгвальна

45% навчання відбувається англійською мовою. 55% навчання це україномовні предмети згідно з державною ліценцією.

 

У своїй роботі ми активно застосовуємо досвід успішних в освітній сфері країн – це Фінляндія, США, Польща, Нідерланди, країни Балтики.
Всі ці країни об’єднує одна мета – навчання дитини має бути цікавим, сучасним та зрозумілим.

 

В кожному початковому класі протягом дня з дітьми перебувають два основних вчителі – англомовний та україномовний. Англомовний вчитель спілкується з дітьми завжди англійською, створюючи англомовне середовище, для ефективнішого формування мовних навичок.

 

Щодня у дітей 2-3 уроки англійською мовою. Основними предметами англомовної програми є Language arts, Math and Logic, Social studies, World around us (Geography), STEM.

Англомовна програма

Англомовна програма впроваджується із залучення стандартів американської освітньої системи (Common core standards). У процесі опановування мовою ми вивчаємо весь спектр знань – читаємо, робимо презентації та проєкт, закріплюємо англійською матеріал, який дає українська програма.

Діти вчаться читати, писати, спілкуватися та засвоювати математичні операції на рівні, наближеному до своїх ровесників у США. Ці предмети викладає вчитель англійської мови.

Україномовна програма

До україномовної частини входять:

  • Математика за програмою Росток;
  • Навколишній світ за програмою Росток;
  • Укрмова та Читання за програмою НУШ.

Українська програма формується за проєктний підходом, який розкриває матеріал таким чином, щоб дитині було цікаво навчатися та отримувати нові знання. За кінцеві цілі кожного року маємо загальноосвітні стандарти, затверджені МОН України. Своєю чергою ми створюємо предметне наповнення таким чином, щоб дитину зацікавити в отриманні знань та пізнанні світу.

 

Щодня в учнів проходять інтегровані заняття з математики та логіки, читання та письма, природознавства, які викладає україномовний вчитель початкових класів.

 

Крім стандартних предметів передбачених програмою, дитина може обрати два додаткових гуртки в другій половині дня

Дізнатися більше