Програма школи білінгвальна

35% навчання відбувається англійською мовою. 65% навчання – це україномовні предмети згідно з державною ліценцією.

 

У своїй роботі ми активно застосовуємо досвід успішних в освітній сфері країн – це Фінляндія, США, Польща, Нідерланди, країни Балтики. Всі ці країни об’єднує одна мета – навчання дитини має бути цікавим, сучасним та зрозумілим.

 

В програмі школи україномовні предмети викладаються в обсягах передбачених ліцензійними вимогами. Програма кожного предмету підбирається індивідуально до класу та рівня дітей, що в ньому навчаються.
Протягом тижня в учнів до 10 годин занять англійською мовою.

 

Серед них:

  

Language Arts та Literacy – на яких учні відшліфовують свої навички комунікації англійською мовою, вдосконалюють письмові навички, читають і аналізують різноманітні види текстів

 

Academic Writing – де учні вчаться писати різні види есе, а це необхідна частина для навчання за кордоном

 

Math, Biology, World History – де вивчають специфічну лексику, необхідну при вступі в іноземні виші.

Також, в програмі передбачено розмовні клуби з носіями – Conversation clubs.

 

В роботі наші вчителі орієнтуються на американські стандарти освітньої програми Common Core, яка діє в більшості штатів Америки.

 

Крім стандартних предметів передбачених програмою, дитина може обрати два додаткових гуртки в другій половині дня.

 

Дізнатися більше

 

Ми багато уваги приділяємо формуванню у старшокласників навичок самостійного життя, вмінню планувати свій час та організовувати навчання. Тому в класах немає звичного класного керівника, що вирішує все за учнів.

 

За кожним класом закріплений куратор, задача якого підказати та направити дитину, в питаннях, які потребують вирішення. Всю комунікацію за адміністрацією школи учні проводять самостійно.