Головна>Умови вступу

Умови вступу

Для успішного зарахування до школи Атлантика необхідно пройти співбесіду.
Зустріч проводять куратор англомовного напряму,
вчитель початкової школи (а в середній школі математики), психолог.

Записати на співбесідуДля чого це необхідно?

Школа Атлантика білінгвальна. Це означає, що частина навчання, а саме 45% в початкові школі та 35% в середній школі відбувається англійською. Нам важливо зрозуміти рівень англійської у дітей для формування підгруп в класі, розробку та проведення індивідуальних додаткових занять, якщо учневі необхідно надолужити програму.

Ми багато уваги приділяємо психологічному комфорту та розвитку емоційного інтелекту учнів. На зустрічі психолог переконається, чи готова дитина психологічно до школи, чи зможе витримати навантаження білінгвального формату, чи готова до правил школи.
В результаті зустрічі психолог надасть свої рекомендації та буде контролювати процес адаптації дитини в школі

Як це працює?

Адміністратор запропонує вам зручний час для зустрічей в онлайн або офлайн форматі. Співбесіди будуть відбуватися в кілька етапів. Один день – одна зустріч. За результатами співбесіди Вам буде надіслано листа про зарахування та рекомендаціями у випадку, якщо дитині необхідно буде індивідуальне додаткове навчання.

У разі, якщо ви приймаєте пропозицію до навчання, ми надсилаємо договір на ознайомлення.

В перший день школи ви надаєте для копіювання оригінали паспорта, коду та особову справу дитини (якщо така є в наявності), медичну довідку та заповнюєте договір.