Головна>Он-лайн школа

Он-лайн школа

Якісна освіта важлива у всі часи. Саме у ці часи, коли наша країна виборює нашу з вами Свободу, Незалежність, ми створили на базі білінгвального ліцею Атлантика Онлайн Школу Наживо. І наша школа тепер навчає українських дітей, які знаходяться у різних куточках України та світу. Професійні і сучасні вчителі , психологи, методисти Атлантики працюють так, щоб дитині подобалося навчатися. З нами діти розуміють навіщо і як застосовувати знання у повсякденному житті і у майбутньому. Навчання з Атлантикою дає надійну і якісну основу для навчання дітей у вищих навчальних закладах Європи та США.

 

  • Гнучкі формати, адаптовані під потеби діток, які через війну втратили можливість системно навчатися за українською програмою, дозволяють навчатися незалежно від їхнього місця перебування та рівня завантаження.
  • Невеликі групи (8-12 дітей)


Серед напрямів онлайн школи:

Жива онлайн школа

Заняття у реальному часі із професійними і сучасними вчителями (1-11 класи). Школа працює в першій половині дня з 9.00 до 15.00. Це формат для тих учнів, які планують навчатися вдома, але і водночас мають потребу у комунікації з вчителями та однолітками.

Дізнатися більше

Екстернат

Для самостійного навчання учнів, за зручним графіком з повним доступом до матеріалів, відео платформ та пояснень нових тем 24/7

Дізнатися більше

Екстернат +

Самостійне опанування предмета з повним супроводом вчителя у вигляді зворотного зв’язку по виконаній роботі та роботі над помилками.

Дізнатися більше

Онлайн репетитор

Індивідуальне навчання “вчитель – учень”. Спрямоване на роботу над темами, які потребують допомоги.

Дізнатися більше

Пакет “1 предмет”

Для учнів, які мають необхідність додатково/поглиблено вивчати 1 з предметів шкільної програми, але атестування та навчання продовжують у своїй школі.

Дізнатися більше

Пакет «Екстернат і 1 предмет»

Для учнів, які планують навчатися самостійно, але бажають один предмет вивчати поглиблено/або потребують додаткової підтримки. З обраного предмета учень зустрічається з вчителем для спілкування у реальному часі.

Дізнатися більше

Вечірня школа

Для учнів, які вивчають основну програму в денній школі, не планують атестуватися в українських школах, проте хочуть продовжувати вивчати математику, українську мову, літературу та історію України. Уроки проводимо ввечері, тричі на тиждень

Дізнатися більше

Школа вихідного дня

Для учнів, які вивчають основну програму в стаціонарних школах за кордоном, не планують атестуватися в українських школах ближчим часом, проте хочуть продовжувати вивчати математику, українську мову, літературу та історію України. Заняття щосуботи.

Дізнатися більше

Вечірня школа + Екстернат

Для учнів, які навчаються за кордоном в місцевих школах і паралельно прагнуть продовжувати навчання за українською програмою. Поєднуємо онлайн заняття наживо тричі на тиждень по дві години та самостійне навчання протягом тижня

Дізнатися більше

Школа вихідного дня + Екстернат

Для учнів, які навчаються за кордоном в місцевій школі, але паралельно прагнуть продовжувати навчання за українською програмою. Поєднуємо онлайн заняття наживо щосуботи та самостійне навчання протягом тижня.

Дізнатися більше