Franch

Мова, якою розмовляють в усьому світі понад 200 мільйонів людей на п’яти континентах. Наш вибір другої мови не є випадковим, адже французька мова є одночасно робочою та офіційною мовою ООН, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного Олімпійського комітету, Міжнародного Червоного хреста та багатьох міжнародних правових інстанцій.

 

Французька мова є офіційною мовою трьох міст, де розташовані штаб-квартири європейських інституцій : Страсбурга, Брюсселя та Люксембурга. Знання французької не тільки відкриває перспективи навчання у Франції, де знаходять одні з найкращих університетів світу.

 

Це мова, котра допомагає знайти роботу, адже в привабливих для кар’єри країнах Канада, Швейцарія, Бельгія  робоча мова саме французька. А сама Франція посідає п’яте місце у світі за обсягами торгівлі та третє місце за привабливістю для іноземних інвестицій, є економічним партнером першого плану.

Speaking club

Програма вивчення англійської мови в  Школі  Атлантика передбачає максимальне занурення в англомовне середовище.

 

Розмовні клуби, один з напрямів роботи нашої школи. Безумовно такий вид навчання має свої переваги: 

  • покращення навички розмовної мови
  • можливість вивчати лексику з правильною вимовою
  • Вивчати культуру англомовних країн і особливості спілкування.

Мовний клуб – це вивчення мови в цікавій легкій атмосфері дискусій та обговорень. 

 

Програма Speaking club поєднується з основною навчальною програмою і є її доповненням, що сприяє поглибленому вивченню кожної теми

Театральна студія

Часто театральну студію батьки сприймають як заняття для загального розвитку. Вони не усвідомлюють практичного значення таких курсів для дітей, помилково вважаючи, що результатом відвідувань такого гуртка є виступ в шкільному спектаклі.

Проте, заняття театралкою чудово підходять для вирішення та профілактики конкретних дитячих психологічних проблем, серед яких

 

Невпевненість у собі та низька самооцінка. На заняттях діти  вчаться взаємодії та роботі в колективі, вмінню критикувати та адекватно сприймати критику, вибудовувати здорові стосунки з партнерами по спектаклю, що ґрунтуються на взаємодопомозі та взаємній оцінці. Такі знання допомагають розвивати емоційний інтелект, та створюють умови в яких дитина відчуває себе корисною та унікальною.

 

В школі Атлантика ми двічі на рік презентуємо батькам спектаклі англійською мовою. До виступів діти готуються на театральних заняттях на уроках англійською. Декорації також створюють самостійно на уроках арту.

Хореографія

Заняття танцями покращують психофізичний добробут і створюють хороший потенціал власних можливостей у дорослому житті.

 

Крім того, завдяки вивченню почуття музики та ритму, посилюється здатність чути зовнішній світ.

 

Регулярні заняття розвивають впевненість в собі і своєму тілі, допомагають розслабитися та заспокоїтися, позитивно впливають на характер. Танець розвиває в дітях рівновагу, опановування простором, пам’ять і мову тіла, здатність посилити сенсорний контроль.

 

Не слід недооцінювати і набуття самодисципліни, яка може виявитися корисною в повсякденному житті при прийнятті обґрунтованих автономних рішень.

Art

Це найкращий шлях розвивати у дитині креативність та емоційний інтелект. Вміти виражати свої емоції в будь-якій формі дуже необхідна навичка в сучасному світі. Вона дозволяє формувати емпатію,  та розуміння інших. А креативність допомагає мислити нестандартно і широко. 

 

Творчість дає дитині можливість самовиразитися через малюнок, розтормошити уяву та напрактикувати творчий погляд.  

 

Знайомство з творами мистецтва відкриває світ, де немає однозначного погляду на речі та події, це можливість створювати реальність за власним сценарієм та баченням. Заняття малюванням вчать мислити ширше і нестандартно, адже творчість немає кордонів та обмежень

Музика

Вчені довели, що заняття музикою сприятливо впливають на мозок. У дітей, які займаються музикою, однаково розвинені обидві півкулі. Музика розвиває логіку, пам’ять, уяву. Розвиток слуху допомагає швидше опанувати іноземні мови.

 

В школі Атлантика ми пропонуємо індивідуальні уроки – гра на фортепіано. Такий формат допомагає дітям розвивати моторику, дисципліну, адже таке навчання  потребує зусиль, посидючості та концентрації уваги протягом всього уроку.

 

Вокальні групові заняття – розвивають навички співу, допомагають підвищувати самооцінку, вчать працювати злагодженою командою.